Drewniany, dwupoziomowy (parter + piętro), przytulny i w pełni przystosowany do całorocznego zamieszkania domek, jest wspaniałym miejscem nie tylko weekendowego odpoczynku.

Wyposażony w: prąd elektryczny, centralne ogrzewanie, bieżącą wodę, pełny węzeł sanitarny, komfortowe meble sypialne i wypoczynkowe oraz kuchnię gazową – w pełni zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego turysty.

Na piętrze, na którym znajdują się dwa niezależne pokoje, ulokowaliśmy w sumie 4 wygodne łóżka (2+2). Natomiast w dolnym salonie – wyposażonym w naziemną telewizję cyfrową i odbiornik TV – skorzystać można z dwuosobowego łoża oraz łazienki z kabiną prysznicową, umywalką i toaletą. W aneksie kuchennym znajdziecie: lodówkę, czajnik elektryczny, zlewozmywak oraz zestaw kilkudziesięciu garnków i talerzy wraz ze sztućcami.

Jeżeli Wasza grupa liczy więcej niż 6 osób, proponujemy dostawki w formie wygodnych materacy, lokowanych tymczasowo w przestrzeni salonu. Front domku stanowi obszerny taras (weranda), na którym można zorganizować grill oraz „stół biesiadny”.

Doba „hotelowa” rozpoczyna się od godz. 14:00 i kończy w dniu następnym o godz. 12:00.
UWAGA! Istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia godzin pobytu w domku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań (także o koszt wynajęcia domku) – prosimy o kontakt telefoniczny – 502-087-327.

domek_02 domek_03 domek_04
domek_05
domek_06 domek_07
domek_08 domek_09 domek_10
domek_11 domek_12 domek_13
domek_14 domek_15 domek_16