splyw_pilica

Szanowni Państwo!

Jeżeli lubicie spokój i ciszę, poszukujecie wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, a także chcecie poznać dziką przyrodę okolic rzeki Pilicy (jednej z niewielu w Polsce o nieuregulowanym korycie) – trafiliście pod właściwy adres.

TARAS KAJAKI, to – natura, pasja i wypoczynek!

Nasza baza rekreacyjno-wypoczynkowa znajduje się w wiosce Taras (województwo łódzkie, powiat radomszczański). Połączona jest drogą lokalną z miejscowością Przedbórz. Atrakcyjne położenie nad rzeką Pilicą powoduje, że przez 365 dni w roku gościmy u nas turystów z całej Polski.

kajaki_01Prowadzimy usługi związane z wypożyczaniem sprzętu kajakowego – proponujemy spływy rekomendowanymi szlakami wodnymi. Turyści przyjeżdżają do nas zarówno na jeden dzień, jak i na dłużej – weekend, tydzień, a nawet kilkanaście dni.

domek_01Dysponujemy bazą noclegową, w skład której wchodzi całoroczny drewniany domek typu Brda oraz olbrzymie pole namiotowe. Domek wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, centralne ogrzewanie, wszelkie udogodnienia i komfortowe wyposażenie. Położony jest zaledwie 100 metrów od brzegu Pilicy. Pole namiotowe przystosowane jest dla turystów chcących rozbić tu swój przenośny domek lub przyjeżdżających z przyczepą kempingową.

plaza_02Plaża, sąsiadująca z naszym terenem, jest świetnym miejscem letniego leniuchowania, a bardziej aktywnym proponujemy eskapadę do pobliskich lasów. Grzyby, jagody i inne jego owoce czekają tam na Was! Z przyjemnością gościmy także wędkarzy. Złowione przez nich ryby, jak również inne jadło można przygotować na udostępnionym grillu.

W obrębie pola namiotowego funkcjonuje miejsce, gdzie rozpalamy ognisko. Na specjalne życzenie przygotowujemy duszone ziemniaki oraz wypożyczamy rowery.

Każdy, kto chociaż raz przyjedzie tutaj odpocząć, będzie mile wspominał śpiew ptaków o poranku, szum rzeki oraz zapach lasu. Taras to miejsce, do którego się wraca…

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań – prosimy o kontakt telefoniczny – 502-087-327 lub mailowy – biuro@taras-kajaki.pl